Диалог за младежта във Видин

Първата среща между младежта и местната власт е вече факт!

На 24.06.2024 г. се проведе “Диалог за младежта” във Видин, където над 30 младежи дадоха своето мнение и предложения как Видин да стане един по-младежки град.Те защитиха своите идеи пред заместник-кмета Десислава Тодорова и местната администрация, която от своя страна обеща, че още това лято Видин ще има свой младежки парламент.

Събитието е част от дейностите по Диалога на ЕС, а в следващите месеци ни предстоят срещи в над 20 общини от цяла България и се осъществява с подкрепата на Община Видин.

Настоящата дейност e част от проекта “Youth Dialogue in Bulgaria” в изпълнение на процеса по Диалога на ЕС по въпросите за младежта, осъществяван от Националната работна група и с финансовата подкрепа на програма Еразъм+.“